Archív všech aktualit:

20. 09. 2012

Ohlasy na konferenci Den česko-slovenských podnikatelek a manažerek

Dagmar Steinmetz, generální tajemnice Světové organizace podnikatelek (FCEM): "Dobry program, velmi dobre prispevky, pekne prostredi, prijemna atmosfera, prinosne rozhovory, dobri sponzori a  partneri, celkove velmi zdarila akce!!!"

Iva Mráčková, majitelka salon MIA: "Taky Vám musím vyjádřit obrovský obdiv za uspořádání tak velké konference s tolika hosty a tak rozsáhlým programem. Bylo to zajímavé i se zajímavými lidmi. I výběr místa a zařízení cateringu bylo dokonalé. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Nedokážu si představit, že bych při normálních pracovních povinnostech dokázala zorganizovat něco takového, máte můj velký obdiv."

Lenka Kolláriková, LLARIK, s.r.o.: "S odstupom času by som sa ešte raz chcela vrátiť ku konferencii. Až do soboty som nie celkom tušila, čo je vlastne náplňou TCP. Víkend v Brne ( Kuřimi ) bol však tak motivujúci, bolo tam toľko zaujímavých ľudí a pre mňa osobne to bolo tak pozitívne, že som cieľ TCP pochopila. Ďakujem."

Dana Horáková: "Vám děkuji za příjemné chvíle na Kaskádě a jsem potěšena ,že jsem tuto akci navštívila. Pohladila mne,zase po dlouhých létech jsem se cítila velmi ,,žensky "

Janka Dobrocká, C.A.R.D.O.: Dakujeme za príjemne a užitočne strávené dni na fonferencii, ktorú ste skvele zvládli!"

Dana Horáková: "Já ,,Děkuji" za opravdu krásnou akci . . . a milé připomenutí. V mé práci jsem stále mezi 99% mužů a bylo to milé pohlazení, že jak to říci ,,nepádluji proti proudu sama"

 
Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map